Animator wydarzeń

Data opublikowania:

Dane podmiotu ekonomii  społecznej zgłaszającej zapotrzebowanie:

Spółdzielnia Socjalna Tropem Przygody
Olszewskiego 6 / 1.17
25-663 Kielce
Tel.: 501-432-861

Informacje na temat stanowiska pracy:

Najczęstsze zadania pracowników:

  • obsługa dmuchańców,
  • pilotowanie prostych wycieczek,
  • prowadzenie animacji, gier, zabaw, wieczorków,
  • obsługa podczas gier miejskich i terenowych,
  • pełnienie funkcji wychowawcy lub instruktora na obozach Tropem Przygody.

Wymagane kwalifikacje / wykształcenie:

  • Umiejętności pracy w zespole i wykonywania zadań zlecanych przez managerów
  • Rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • Posiadania umiejętności i doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi

Rodzaj zatrudnienia:

Umowa zlecenie, w przypadku zaistnienia chemii – możliwe kontynuowanie pracy w bardziej stałym charakterze.

Okres zatrudnienia:

Okres zatrudnienia zależny od bieżąco prowadzonych realizacji.