Ankieta dotycząca potrzeb szkoleniowo-doradczych z zakresu ekonomii społecznej

Data opublikowania:

Grafika koncepcyjna związana z tematyką nauki i szkoleń

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Kielcach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, realizator projektu pozakonkursowego pn. „Świętokrzyska Ekonomia Społeczna”, zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej Państwa potrzeb szkoleniowo-doradczych w obszarze ekonomii społecznej.

Planowane terminy szkoleń: IX-XI 2021 r.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort - oprócz tematyki - prosimy również wskazać preferowane przez Państwa formy szkoleń (szkolenia stacjonarne czy szkolenia online).  

Uzyskane od Państwa informacje pozwolą nam na zaplanowanie na 2021 rok oferty szkoleniowej, dostosowanej do Państwa potrzeb i preferencji.

Wszystkie proponowane formy wsparcia świadczone będą bezpłatnie.

Wypełnioną ankietę należy przekazać w terminie do dnia 19 maja 2021r. (środa) na któryś z niżej wymienionych z adresów e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 342 11 80, 342 11 40 lub mailowy.